Please wait while JT SlideShow is loading images...
G. ChabrolleCollezioni ItalianeLindenmannTarantoTziacco

Salon Mody LORD & LADY
ul. Strzelecka 46
61-846 Poznań
tel. stacj. (61) 853-47-78
tel. kom. 796 404 862
e-mail: poprzez formularz kontaktowy
 

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek     12.00 - 20.00
Wtorek-Piątek  10.00 - 19.00
Sobota           10.00 - 16.00
Jesteśmy obecni na poznańskim rynku od 14 lat. Początki naszej działalności sięgają roku 1998. Od tamtego czasu byliśmy świadkami wielu zmian, jakie zaszły na mapie handlowej Poznania. Pomimo ciągle rosnącej konkurencji ze strony centrów handlowych - możemy pochwalić się zaufaniem stałej rzeszy klientów – zarówno Poznaniaków jak i gości odwiedzających nasze miasto. Udało nam się stworzyć salon z klasyczną modą męską, który polubiło wielu Wielkopolan. Z niezwykłą przyjemnością obserwujemy w naszym salonie klientów, których ubieraliśmy na ślub lub inne okazje, a po pewnym czasie pojawiają się ze swoimi dziećmi w celu dobrania ubiorów komunijnych.Od początku roku 2011r.  nastąpiły istotne zmiany w działalności naszej firmy.  Nastąpiła zmiana nazwy na Salon Mody "LORD & LADY". Jednocześnie zmieniliśmy lokalizację w Poznaniu. Aktualnie zapraszamy do salonu przy ul. Strzeleckiej 46 (skrzyżowanie ul. Królowej Jadwigi, Krakowskiej, Garbary, Strzeleckiej i Drogi Dębińskiej). Nowa lokalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najważniejszych skrzyżowań w Poznaniu oraz 350m od CH Stary Browar (wzdłuż ul. Krakowskiej), sprawia, że jesteśmy bardziej widoczni dla zmotoryzowanej części klientów. Aktualna lokalizacja ułatwia dotarcie do nas samochodem lub komunikacją publiczną (większa ilość wolnych miejsc parkingowych w strefie parkowania, sąsiedztwo parkingu buforowego w odl. ok. 150 m przy Drodze Dębińskiej, bardzo dobra dostępność do przystanków komunikacji publicznej).

Wieloletnie doświadczenie, starannie dobrane kolekcje oraz profesjonalna obsługa, podparte kameralną atmosferą i ciepłym wystrojem wnętrza  - od lat pozwalają nam cieszyć się dobrą opinią klientów zarówno biznesowych jak i ślubnych. Dziękujemy Wszystkim Klientom za okazane zaufanie i pozytywne opinie.


Naszą dewizą przewodnią jest zapewnienie klientom takiego produktu i poziomu obsługi, który sprawi, że pozostaną z nami na wiele lat.